Oldtimer Rallye Tatry I

28. 8. 2018 10:45

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje
Autor: Mišo Uhrin
Dátum: 30. 8. 2018 o 20:32
Trochu irónie a sarkazmu nikdy nie je na škodu. Paľko to pekne napísal aj keď ten jeho pôvodný komentár sa dal trošku inak chápať. Podpichovať sa medzi kamarátmi je úplne normálne a myslím, že bez toho by sme ani nemohli žiť. Ja to aspoň takto chápem a takto sa na to dívam.

Mišo
Autor: ps
Dátum: 30. 8. 2018 o 17:22
Marián bez Teba by to nemalo moc šťavy. Že fotiť vieš, to si dokázal už moc krát. Nejdem chváliť, len konštatujem - už si tak dobrý, že ťažko nájsť slová. Niektoré portréty sú viac než dobré, ten bača aspoň mne až vyrazil dych. Vďaka Tvojim fotkám sa opäť vraciame do prežitého. Viem, že Ťa to baví. Tak kvôli nám, čo tým žijeme prosím vydrž, je to naozaj radosť, nielen pre Teba ale aj pre nás - Tvoje foto objekty. Tak sa teším na ďalšie a môžeš ich uverejniť kedy uznáš za vhodné, vždy potešia
Autor: Palo
Dátum: 30. 8. 2018 o 16:58
Chlapci, musím povedať, že ste prd pochopili. Okrem jedného, dvoch.
S Marošom sa naťahujeme už nejakú dobu a berieme to ako podpichovanie. Teda aspoň ja z jeho strany a tým pádom, si môžem dovoliť aj ja niečo opačným smerom.
Hovorí sa tomu žart, ale to je niekedy niekomu ťažko pochopiť.
Keď budem mať niečo voči niekomu, napr. aj Marošovi,tak ja zvyknem povedať to priamo.
Maroško, vieš, že aj ja fotím a aj upravujem fotky a viem, čo je s tým za robotu a času. Som posledný, kto Ťa bude kritizovať. Celé to bola chvála!!!!!!!!!!!! (ale to sme si medzi tým povedali aj do telefónu).
A pokiaľ som sa niekoho dotkol scheherzelskou chválou, tak sa ospravedlňujem.
Na druhej strane: aspoň ste sa pridali ku komentáru vo väčšej miere, ako inokedy a poďakovali Marošovi.

A ozaj, Maroš, mohlo to byť na tom webe rýchlejšie.........

Maroško, mám Ťa rád, vážim si čo a ako robíš a želám Ti dobré slnko a dobré sklo, lebo oko a cit máš vynikajúci.

Palo

Autor: Jano Hoppan
Dátum: 30. 8. 2018 o 9:10
Pozdravujem všetkých ale hlavne Mariána. Ďakujme že mame takého fotografa. Treba si uvedomiť, že Marián má aj rodinu , ktorej sa musí tiež venovať. Ak sa to niekomu nepáči, tak nech si to skúsi sám.
Marián nedaj sa odradiť.
Autor: Juraj Petráš
Dátum: 30. 8. 2018 o 8:41
Myslím si, že to čo pre nás robí Marian sa nedá zaplatiť. Marian, nedaj sa znechutiť, nie je podstatné kedy ale či a tie fotky sú súper. Veľká vďaka za moju maličkosť.
Autor: Mišo Uhrin
Dátum: 29. 8. 2018 o 22:19
Paľo má vlastne pravdu. Myslí to asi tak, že sám to nemôžeš všetko stíhať. Vytvor si štáb spolupracovníkov a účastníci rallye určite radi prispejú.
Inak všetka česť a veľká vďaka.

Mišo Uhrin
Autor: Lukeš Jiří
Dátum: 29. 8. 2018 o 18:25
Palko,musím se zastat Mariana,vím,že ho chválíš,ale dle mého názoru to dává na web víc než rychle,on pracuje i po večerech a my si užíváme.V našem klubu fotí akci 2 fotografové(nevím proč) a výsledky (dílčí) vidím tak za 14 dnů po akci,tak se hlavně radujme,že nás to baví...a chvalme Mariana,že to dělá tak skvěle!
Autor: Palko
Dátum: 28. 8. 2018 o 14:25
Pavel nafotil som 6039 zaberov, tie som musel orezať a vzniklo 3195 fotografii a z toho som vybral na zverejnenie tento výber 895 fotiek. To niečo trvá!! Do riti!!! Skus si to! A potom si ich zadarmo sťahujete!! To je ako zjesť rohlík v Tescu a nezaplatiť!! Su to hodiny a hodiny času!!! Ešte som od Mikuláša poriadne nespal!! Našťastie sa nájdu aj seriózni, ale tých je medzi vami tak 5 percent!!! Nabudúce dám cez všetky fotky velke ww.bazala.sk a máte po chlebe. Za dobrotu na žobrotu!!
Autor: Palo
Dátum: 28. 8. 2018 o 13:55
Maroško, chváliť Ťa nebudem, lebo všetci vieme, že fotiť vieš a perfektne, ale veľké ďakujem za to, že to robíš a aj ako to robíš.
Krásne foto, len Ti to trvalo, kým si to zas nahodil na stránku.

Veľa zdaru ďalej.

Palo

Kontakt: marian@bazala.sk