Zbohom Viliam Varečka

2. 5. 2023 16:00

S ľútosťou oznamujem, že človek, s ktorým som dlhé roky brázdil autokrosové trate po Československu, človek ktorý ma neustále buzeroval, keď som neodviedol prácu na 120 percent, človek, ktorý staval najkrajšie buginy na Slovensku, zomrel. Veru tak, Vilo Varečka nás náhle v spánku opustil. Ešte pred 12 dňami sme si užívali spoločne krásny deň na Slovakiaringu. Česť jeho pamiatke. Bude mi chýbať ten jeho perfekcionizmus, snaha dotiahnuť všetko do dokonalosti!! Vďaka Vilovi a jeho frflaniu sú moje veterány také krásne a obdivované, ako jeho unikátne buginy.
Ps. Tie dve matičky na vozíku, za ktoré si ma v nedeľu buzeroval, pôjdem zajtra namastiť!!! Budeš spokojný!!

Pohreb bude v- piatok 5.5.2023 Lužianky.
13:00 omša v kostole (trvá cca 40 minút). Následne presun na pohreb, ktorý začína cca 14:00 na cintoríne v Lužiankach...

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje
Autor: Tina
Dátum: 2. 5. 2023 o 20:18
Opustil nás obdivuhodne nadaný, v každom smere viac ako 100%ný a mimoriadne rozhľadený, vzácny človek, ktorému sa už v našich životoch nikto nikdy nevyrovná. Ostáva nám už iba veriť, že vždy bude odtiaľ zhora na nás dozerať a viesť naše ruky, aby sme všetko dokázali priviesť k pomyselnej dokonalosti, tak ako by to isto chcel aj on sám.
Oci, vždy na teba budem spomínať s obrovskou láskou a vďakou.
Autor: Andrejka
Dátum: 2. 5. 2023 o 17:17
Bol to skutočne človek s hlavou plnou dobrých nápadov a riešení, ktoré mu žiaľ osud nedoprial dokončiť.Tak spomínajme s láskou a úctou. Oci, dúfam, že existuje pretekárske nebo, v ktorom budeš No.1.

Kontakt: marian@bazala.sk