FC Nitra – FC DAC 1904 Dunajská Streda 2:3

5. 8. 2018 23:15

Skurven-a skorumpovaná Cirkus liga. Koľko dostali rozhodcovia. Nie či, ale koľko?? Slovnaft je bohatá firma. Takto bohaté kluby vyhrávajú! Minulý týždeň si Trnava kúpila 11ku na Vione. Silnejší pes jebe!!

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje
Autor: Denis
Dátum: 6. 8. 2018 o 14:33
piskal velmi zle a hlavne ze ma plat 2000euro. Je to chuj ktoreho si lahko hoci kto kupi.
Autor: Jozef
Dátum: 6. 8. 2018 o 10:47
...prepáčte, ale ešte pridám jeden komentár, ktorý sa netýka geniálnej roboty majstra fotografa. Dokedy budú na Slovensku tak skorumpovaný rozhodcovia!!!! Jedine Slovan, Trnava a DAC majú u nich všetko privilegované...prečo??? Peniaze vládnu aj na Slovensku!!! Jeden moment, ktorý videli na novom štadióne všetci prítomný, len zázračne postranný a jeho šéf (hlavný) NIE.... prečo asi???? Páni bl.... vidíte ofsajdy aj vtedy keď nie sú... Ak by sa to stalo DAC, určite by sa v hre pokračovalo... prepáčte a jedine Vy ste totálne pokazili prvý domáci zápas na novučičkom a prekrásnom štadióne.. hnus, jedine hnus patrí len a len Vám...
Autor: Jozef
Dátum: 6. 8. 2018 o 9:47
...opäť a stále to isté: GRATULUJEM K NÁDHERNÝM ZÁBEROM, MOMENTKÁM PRVÉHO ZÁPASU NAŠEJ NITRIČKY!!!! Pán profesor Bazala, opäť svojimi geniálnymi ručičkami a presným okom zvládol remeslo majstra fotografa tak ako vždy: na výbornú!!! Velikánska vďaka za zábery, ktoré sú tak nádherné, ako náš novučký štadión..... Ďakujem Tebe a všetkým tým čo sa postarali a postavili tento prekrásny športový stánok v Nitre. Veľké Ďakujem ( hoci trošku s trpkým koncom ) patrí aj našim Nitrianskym chalanom, ktorí bojovali ako pravý Nitriansky bojovníci.... Vidíme sa v stredu v Šuranoch a potom opäť doma proti Trnave....POĎME NITRIČKA DO TOHO!!!!
Autor: Už sa to píše aj verejne!! Že niekto asi nepíska čisto!!!
Dátum: 6. 8. 2018 o 9:02
NITRA – DUNAJSKÁ STREDA
Kvalitný, dramatický, strhujúci. VIP zápas nielen pod Čebraťom, ale aj pod Zoborom.

Už stavajú Bayovi v Dunajske Strede sochu? Alebo ju má aspoň Pačinda? Títo dvaja borci s prispením svojich húževnatých spoluhráčov otočili prehratý zápas a pokazili domácim krstiny zrekonštruovaného štadióna.

Góly Nitranov padali z rohových kopov, o samostatný nájazd v zlomovom momente ich nepresným verdiktom obral postranný (ťažko povedať, či aj nestranný) rozhodca. Stala sa krivda. A nielen tu.

https://sport.aktuality.sk/c/349807/goly-body-hlody-3-kola-fortuna-ligy/
Autor: Mišo
Dátum: 6. 8. 2018 o 7:45
Foto pekné, ako vždy. Škoda toho zápasu NR to mala dobre rozohrané.

Kontakt: marian@bazala.sk