Ako som nelyžoval v St. Anton am Arlbergu

26. 3. 2019 16:48

Keďže v St. Anton am Arlbergu som ešte nelyžoval, v nedeľu večer som zaparkoval pri jednej novej lanovke. Marko zo Skiforuma mi ju poradil ako najlepší nástupný bod. Reku ok. Pokukal som pofotil a tešil sa na ráno ako to tam rozbalím. Pondelok ráno kukám na oblohu a vidím nič!!! Biela tma fujavica katastrofa, tak balím a utekám do Ischglu, tam sa lyžuje o 500 metrov vyššie tam to vyzeralo lepšie.
Je to lyžiarske stredisko s najvymakanejšími lanovkami. Každý rok pribudne nejaká rarita. V lete postavili lanovku s najstrmším prevýšením. Chcel som ju vyskúšať, ale pre vetrisko nepremávala. Na Rakúskej strane bola fujavica, tak som lyžoval na Švajčiarskej strane. Stretol som aj učiteľa lyžovania Andreja z Trenčína. Oslava na svahu sa mi zapáčila, budem sa túlať po horách až do konca týždňa Ubytovaný som v Hochgurgle vo výške 2150 m, Sneží ako besne.. Svetu Mier.

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje

Kontakt: marian@bazala.sk