Chopok cele zlé!!!!

18. 12. 2019 19:47

Pre mladých platí: Streda, je ho tam treba. Pre dôchodcov platí: Streda, lyžovať treba. Ráno som si povedal: Streda, Chopku mi treba!
Niekto sa čuduje...Nadáva na Chopok, a predsa tam ide. A čo mám robiť ako dôchodca? Koláče napečené a mám doma počúvať babku? Predpoveď hlásila slniečko tak hajde na kopec.
Juh krása slniečko AMERIKA paprika. To bude super jazda. Z hora z Rotundy na severe až na Priehybu, tešil som sa, ja naivka!!! Hore rozprávka, ale pokiaľ som sa nepustil dole !! Katastrofa, kto dnes povolil lyžovať na Severe od rána do 10,30 to bolo na zabitie!!! Rozryte od ratracku, sama skala a ľad. Kto nemal ostré hrany a silne nohy, plakal. Načo je tam Horská služba, alebo Ski Patrola, trať zhora mali od rána zavrieť!!. Doobeda, pokiaľ to nepovilo, bolo to nelyžovatelné!!! Lyžujem dobre, ale mal som aj ja problémy, bubny a vytlačené koľaje od ratracu s ľadovými hrudami Za niekoľko desiatok rokov som ešte taký nebezpečný terén nezažil. Kto je za to zodpovedný??? Aby ľudia nenadávali že nechodí Funitel, tak ho radšej pustite, nech sa tam debili zabíjajú !!! Poobede to bolo lepšie, ale s lyžovaním nad Lukovou to dnes nemalo nič spoločné!!! Pokiaľ nenapadne meter snehu, alebo nebude týždeň mrznúť, zabudnite na Chopok!!!! Za 40 € je v prevádzke 18 percent strediska, vy zlodeji,. Na spokojných zákazníkov cez Vianoce zabudnite!!! Na čo sa budete vyhovárať???
Jedno pozitívum som našiel. Michelinská reštika vyzerá vážne dobre. Zívala prázdnotou, tak som si ju pekne pokukal. Zariadenie pekne, ale ceny sú len pre VIP!!! Už som myslel, že sa TMR zlepšila, ale potom som zbehol na WC a tam typická stará TMR a jej hajzle. Hore Michelinská reštika a na hajzli z 3 ks umývadiel fungujú len 2 ks. Dvere na kabínke sa nedali zavrieť. Katastrofa. Tak takéto hajzle veru v Rakúsku nenájdete!!! Chcel som napísať aj niečo pozitívne, ale za ten dnešný ranný hazard so zdravým lyžiarov, len môžem súhlasiť s diskusným príspevkom od nespokojného lyžiara. „ To je tak ked majitel nevie/nechce vediet co mu robia manazeri ... klasicky korporatny moloch kde zakaznik je posledny.“

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje
Autor: PALO
Dátum: 19. 12. 2019 o 14:50
Za 29,90€ by sa už dala aj nejaká mladšia cibuľka popučiť. Tak teda za dve porcie. Dobre.
Teda, aspoň som tak počul.
Skúsenejší tak hovorili.....
Autor: Jan
Dátum: 19. 12. 2019 o 9:32
Ahoj Marian, mal si si dať pučené zemiaky s mladou cibuľkou za 29,9 a zabudol by si na lyžovačku...

Kontakt: marian@bazala.sk