Chopok po 13 raz. Tak a máme víťaza.

18. 2. 2019 19:29

Dnes som lyžoval na čiernych Stockloch, sadli mi jak riť na šerbeľ!!! Hlavne v malých oblúkoch na tvrdom lade držia ako Nepelove korčule v Sapore !! Kamarát Milanko, čo ma sem tam predbehuje, za mnou dnes nestíhal. Slniečko fajne, len tých lyžiarov z okolitých štátov bolo ako maku. Na Záhradkách je nový nešvár . Do radu pre dopĺňanie lyžiarov na lanovke sa stavajú najprv tata, potom synovia a nakoniec mamka. Keď dôjdu na radu, tatko sa postaví, aby zavadzal a umožní, aby cela rodinka naraz nasadla na jednu sedačku, čo na to, že medzi tým zabráni nastupovaniu na lanovku iným a lanovka je obsadená na 50%. Najviac to zneužívajú H. a CZ!!! Terasa je čiastočne uvoľnená!! Dik. Dnes som ustatý jak pes, ale stalo to za to. Stockli sú super!!! Len to teplooooo!!!!

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje
Autor: palo jurikovič
Dátum: 19. 2. 2019 o 11:16
Konečne si narazil na adekvátnu značku a kvalitu lyží, s ohľadom na svoje lyžiarske schopnosti. Proste značka znalcov. A musím povedať, že aj farba konečne tá správna (samozrejme viem, že tá farba niečo znamená, s ohľadom na konštrukciu lyží,.....).
A ešte jedno dôležité: s ohľadom aj na naše postaršie kolená.

Iba jedno ale:

Pred cca 3 týždňami mi také "ukradli" v Taliansku na cca 1,5 hodiny. Po pátracej a trestnej akcii s priateľmi, spolu s perfektnou prácou dámy (a mojej perfektnej dcérenky) pri predaji permanentiek a jej súčinnosti s vysielačkou a ostatnými vlekármi, sa mi lyže vrátili.
Vraj si ich pánko pomýlil..... A to boli o 20 čísiel vyššie ako predmetný zmrd. Vzhľadom k veku pána a hlavne, že nerozprával dvomi, nám blízkymi jazykmi, moja pravá ruka pripravená bez rukavice, nemala robotu. Ale tých debilov a aj kokotov (pardon za výraz, iba citujem svojich priateľov - ja také slová nepoužívam) sa mu ušlo neúrekom, kým nezmizol s kabinkou preč.
Treba na ne dávať pozor, ale už by som nemenil.

Kontakt: marian@bazala.sk