Jasná v úspornom režime!!!

10. 1. 2022 17:50

Človek sa teší a ponáhľa na kopec, aby si hneď zrána dal po panenskom snehu zjazd zhora až dole do Krupovej po 33-ke!! Ale to by nebolo vedenie Jasnej, aby nám to nepokazilo!! Predné dereše boli zjazdné len v polovičnom profile a plné kameňov. Na zjazdovke zo Zadných derešov dole odpočívali kopy nerozhrnutého snehu!! Nevadí, dajako sme sa pustili dole!! Cestou hore sme zistili, že nefunguje ani stará štvorsedačka zo Srdiečka!!!! Po hodine sme prešli na sever a tam bolo to šetrenie citeľné!!! Nefungovala oranžová 6-sedačka, všade boli kopy nerozhrnutého snehu. Našťastie, jednotka bola vynikajúca, tak sme ju jazdili hore dole. Fis-ka hore bola hroznáááá. Niekoľko otázok pre vedenie:
Prečo nešlo cez deň, keď je mínus 8, ani jedno snežné delo??
Budete zasnežovať 7-ku a 11-ku z Konského na Rovnú hoľu???
Našťastie, slniečko a super sneh vynahradili šetrenie za každú cenu!! Alebo celé stredisko bude fungovať len cez víkend??

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje
Autor: Jan
Dátum: 12. 1. 2022 o 9:31
Áno, to vypínanie zariadení - sedačiek atď - je klasický slovenský folklor - už sa dokonca prejavil aj na Molltale v Rakúsku - ktorý vlastní Rataj - / TMR/ !
Autor: BM
Dátum: 10. 1. 2022 o 22:29
A Ty odkedy patris k Slovan Hooligans ?
☹️⛷️????

Kontakt: marian@bazala.sk