Kokava - Línia...

18. 1. 2022 18:34

Malé stredisko, ale super lyžovačka. V nedeľu bolo trochu ľudí, stáli sme v radoch 5 minút, v pondelok nám fujavica skoro odfúkla chalupu, nelyžoval som, ale dnes to malo gule!! Ráno mi zavolal ratrakár Peter, či mi má pripraviť pravú stranu alebo stred, tak som si vybral po včerajšom snežení stred a bola to dobrá voľba!!!
Kokava - Línia nie je Chopok, ale dnes sme boli na svahu o 9. hod. do 10:30 až traja lyžiari!! Bez slov, celý svah patril jednému lyžiarovi!!! Majiteľ Fero pred pár rokmi investoval do zasnežovania. Teraz tam má 9 tyčí a 4 delá. Fero nepustí stredisko, pokiaľ tam nemá meter technického snehu!! Vlekári nadávali, že už je dosť, ale Ferino, vraj je to len 60 cm, ešte nie je meter, tak si dáte ďalšiu nočnú! A veru, tie nočné sa vyplatili, Kokava – Línia ťahá ako jedno z mála stredísk bez prestávky. Nevadilo jej ani veľké oteplenie. Meter technického snehu sa len tak neroztopí. Všetky okolité strediská skončili pre nedostatok snehu, len tá Kokava ťahá stále a dokonca aj dnes večer budú zasnežovať.. Dolyžoval som, už okolo 12:45 to už bola plnka, bolo nás až 8 lyžiarov!!!! Ale hnáty pekne bolia, lebo jazdíš len na vlekoch dokolečka a neoddýchneš si na sedačke..... PS: Manželka nelyžovala 5 rokov pre zranenie, ale na Kokavu si trúfla. Bez problémov ju dala a teraz smer Obertauern!! Len to počasie nám nepraje!!!

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje
Autor: Jan
Dátum: 20. 1. 2022 o 8:27
Tak to má byť!

Kontakt: marian@bazala.sk